DOĞAL YATAKLAR

Doğal yataklarımız 4 modeldir. Hepsi tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Bu yataklarımızın hepsinde ortak olarak paket yay sistemi kullanılmaktadır. Paket yay sistemi vücudu en iyi destekleyen sistemdir. Her biri ayrı paketlenen yaylardan oluştuğundan omurganızın s formunu tam olarak destekler ve partnerinizin dönüşlerinden etkilenmemenizi sağlar. Doğal yataklarımız kullanılan malzemelere göre model değişkenliği göstermektedir.

DOĞAL LATEX YATAKLAR

Lateks yataklarımız 3 modeldir. Bu modeller kauçuk ağacının öz sütü olan lateksten yapılmaktadır. Bu modellerden ikisi yaysız yataklarken biri paket yay sistemine sahiptir. Yaysız modellerimizde kullanılan özel kalıplama sistemi sayesinde yatak vücudunuzu tam olarak destekler. Lateks yataklarımızdan latex ve latex sleep modeli tamamen 18 cm blok latekslerden yapılırken latex pocket spring modelimizde 4 cm lateks ve paket yay sistemi kullanılır.

EKONOMİK YATAKLAR

Ekonomik yataklarımız 2 modeldir. Bu modellerde bonel yay sistemi kullanılmaktadır. Bu gruptaki yataklar diğer ürünlerimizden farklı olarak doğal ürünlerden yapılmamaktadır.

YATAK PEDLERİ

Yatak pedlerimiz tamamen doğal malzemeler olan lateks ve kaz tüyünden üretilmektedir. Latex yatak pedi 6 cm kalınlığında lateks’ den oluşmaktadır. Yıkanabilir bir kılıfa sahiptir. Kaz tüyü yatak pedi ise %30 gıdık ve %90 gıdık olarak 2 farklı dolguya sahiptir. Yatak pedleri her türlü yüzeyde konfor arttırıcı olarak kullanabilirken; yatağını yumuşatmak isteyenler içinde doğru bir çözümdür.