Firmamız 1996 yılından bu yana ev dekorasyonu ve yatak sektöründe hizmet vermektedir.

Yatak sektöründeki eksikleri görüp sağlıklı bir yaşamın ancak sağlıklı bir uykudan geçeceğini ve hayatımızın 3'te 1'ini geçirdiğimiz yatağın doğru bir yatak olması gerektiğini düşünerek usbedding markasını oluşturduk.

usbedding uyku anlayışınızı temelden değiştirecek ürünleri, doğallığı ön planda tutarak doğru malzeme ve tasarımın harmanlanmasıyla oluşturuyor.

Biz usbedding olarak kişiye özel ürün ve kişiye özel tasarım anlayışını savunuyoruz.

Bu yüzden birçok ürünümüzü size özel üretiyoruz. Yataklarımızda organik pamuk, yün, at yelesi, kaz tüyü, kaşmir, paket yay, latex gibi doğal ürünleri kullanıyoruz.

Sağlığı ve konforu sizlere bir yaşam tarzı olarak sunuyor; ömür boyu kullanabileceğiniz ürünler üretiyoruz.

KULLANICI
YORUMLARI
SIK SORULAN
SORULAR
FRANCHISE
TALEBİ
KURUMSAL
SATIŞ

Peki usbedding neden diğer yatak firmalarından farklıdır?

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Usbedding ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." Belki hiç bir yatak firmasının yapmadığı kadar çok tasarım yatak, el yapımı doğal yataklar gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz." Diğer yatak firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız yurtdışındaki önemli yatak projelerine imza atmış firmalardır. Bu firmaları takip ederek sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz." Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Sağlık ve konforu esas alıyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz." Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Usbedding firmasını farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.