Markamız tamamen Türk markasıdır. usbedding ismi, soyadımız olan Usluduran’dan gelmektedir. Bütün ürünlerimiz istanbuldaki atölyelerimizde üretilmektedir.
Firmamız tamamen doğal malzemelerden üretilen yüksek kaliteli uyku ürünlerini en uygun fiyata, en iyi kalitede alabilmeniz için en doğru tercih olacaktır.
Hayatımızın hemen her noktasında birçok kimyasala maruz kalıyoruz. Vucut hücrelerimizin yenilendiği tek yer uykudur. Bu nedenle doğal bir ortamda uyumak çok önemlidir.
Doğal bir yatakta hiçbir kimyasal madde kullanılmamalıdır. Bunlar elyaf, sünger, yapıştırıcı, silikon, keçe ve tela gibi ürünlerdir.
Yataklarımızda kullandığımız pamuk ve yün malzemeler, yataklarımızın yapımında kullandığımız çektirme yöntemi ile birbirine sabitlenir ve sıkıştırılır. Bu sistem sayesinde önceden sıkıştırılan ve sabitlenen ürünler bir daha deforme olmaz.
At yelesi, boşluklu yapısı sayesinde, malzemeler arasında hava sirkülasyonu yaparak kişinin uyku esnasında terlemesini engeller. Nem tutmayan yapısı sayesinde hiçbir zaman deforme olmaz ve hipoalerjenik olduğundan alerjik kişilere çok uygundur.
Lateks yataklar içindeki hava kanalları sayesinde devamlı hava sirkülasyonu yapmaktadır. Bu nedenle bu yataklar toz ve akar alerjisi olan kişilere çok uygundur.

Lateks temas sonucu alerji yapabilen bir üründür. Bu alerji türü eldiven, balon ve kondom gibi birebir cilt ile temas eden ürünlerde görülmektedir. Lateks yataklarımızın hepsinde %100 pamuklu kılıflar bulunmaktadır. Kullanıcı lateks’e birebir temas etmediğinden alerjik reaksiyon göstermez.
Paket yaylarda; her yay paketinin ayrı hareket etmesi sayesinde, yay sistemi vücudunuzun S formunu tam desteklerken, uyku sırasında eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesini engeller. Paket yay ses yapmaz ve hava sirkülasyonuna izin verir.
usbedding ürünleri, tamamen kişi istekleri ve tercihleri doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede bütün ürünlerimiz özel ölçüde üretilebilmektedir.